| ionela_3506 a întrebat:

La jocul imvu am un cont cu multe tinute dar nu stiu cum sa fac bani daca ma ajutati va dau fundita dar la restul-l voturi
:*:*:*

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

1 intrati pe site la imvu
2 dati la earn credit
3 dati la invite refer people
4 dati la invite by email
5 scrieti la prima casuta un email de al vostru la a 2 casuta scrieti numele vostru orice nume ex: dede ceva la nimeriala
6 intrati pe emailu cel scris si dati la spam
7 va apare new look dati pe el si dati yes asteptati sa se incarce apoi dati x dati iar yes si asteptati sa se incarce apoi dati x si dati yes si faceti contul fals
apoi trebuie sa intre cineva pe contul fals sa dea 5 inv succes

2 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

O lista completa cu si despre IMVU:http://cablan3d.blogspot.com/p/imvu.html BAFTA!

| SueChan a răspuns:

O.e. e ultraa-usorr x3. poti face credits la free credits, castigi cam 3000 credits acolo. poti face tutorial-ul de la chat [parca 1000 credits iti dadea]; poti cu conturi false [1500 credits/ cont]... daca` vrei iti pot` face eu credits n_n. trimite`mi un mesaj pv. daca daps` :]]