| simo99 a întrebat:

La messenger nu imi arata decat persoanele online.de ce? cum pot sa fac sa-mi apara toate contactele?-fundita

Răspuns Câştigător
| AmmyQueen a răspuns:

Sub poza ta de la avatar e un buton pe care scrie Contacts si are langa o sageata. Apasa pe sageata aia si apasa pe Show Offline Contacts. happy

3 răspunsuri:
| DoodleEver2 a răspuns:

Ctrl + F happy

O zi buna, pa`pa wave

| RobbiHH a răspuns:

Dai click pe cineva online si apesi Ctrl si f amandoua deodata si va merge. funda?

| T3quila a răspuns:

Da-i direct Control[CTRL] F.Si gata o sa-ti apara toate contactelewinking