| Sisoi_Ronaldo_1998 a întrebat:

La metin2 hammer ce bonusuri trebuie sa bag la ninja dar la sura va rog raspundeti stiu ce sa bag la war sau saman dar la ninja sau sura nu stiu FUNDA +VOT la cel care imi raspunde (nu neaparat si la ninja sau sura unu dintre ele) cel mai corect si bine

Răspuns Câştigător
| ferdin a răspuns:

La ninja trebuie:HP,strengh, attack value, dexterity defence, semi om, rezistenta la magie si la sura la fel doar ca mai adaugi inteligenta.

3 răspunsuri:
| YusukeUrameshi a răspuns:

Daca nu ai mod sau status nu esti nimic pe hammer. Poti sa bagi ce bonusuri vrei tu.Plus ca semi-om si magie au bug si nu merg.

| Sisoi_Ronaldo_1998 explică (pentru YusukeUrameshi):

Sa vede ca esti pff

| Sisoi_Ronaldo_1998 explică (pentru Sisoi_Ronaldo_1998):

YusukeUremeshi de tine vorbeam ca est pff