| jonydd a întrebat:

La metin2 united aveam full la bani si deodata au dispatur de ce?

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Intai da-mi voie sa te felicit pentru aceasta performanta. La orice metin cand faci o anumita suma de bani (full) iti apare 0, dar tu inca ai banii, nu stiu de ce este asa, nu stiu de ce nu apare pur si simplu 1kkk, asa este jocul. Mult succes in continuare si un Craciun fericit.

| mBogdy a răspuns:

Ai depasit limita
trebuie sa cumperi ceva de vreo 20-50kk si iti apar inapoi. funda?