| syLe1996 a întrebat:

La metin2Ozeron sunt niste player care intra in mape desi nu au levalu necesar adica in mapa de 150 am vazut un player de 145.

Cine stie plisss un sfat caum sa fac si eu asta ca ma chinui putin la ultimele nivele in fiecare mapa.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_4256 a răspuns:

Poate au caracter lv 150+ si intra in mapa, fac scroll (pergamentul orasului) si le folosesc pe cel mic sa intre in mapa.

| Rappl2 a răspuns:

Pur si simplu se casatoresc cu caractere de 150+ si dupa dau pe inel si se teleporteaza acolo straight face