| Shaggy02 a întrebat:

La Metin2ro cand il deschid imi apare:

Eroare

Configuratia nu a fi putut deschisa din remote

De ce nu merge si ce trebuie sa fac casa mearga plz dau FUNDA! si cand dezactivez antivirusul imi merge numai sa intru in joc, la logare imi da eroaresad

1 răspuns:
| Energyboy a răspuns:

Eu cred ca ai pus jocul la excepti la firewall, sterge jocul din control panel, instaleazal iar si pune-l pe o rezolutie mai mica.Ca sa schimbi rezolutia intri in folderul unde ai instalat jocul apoi apesi pe icoana aia unde scrie config si te descurci de acolo.