| MonkeyBoy a întrebat:

La mine cand iau HammertMt2 imi zice ca are virusi. Eu am anti-virus Microsoft Security Esential. Dar mi-a zis cineva ca anti-virusul avast e mai bun.
Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Mai bine descarca un trial pentru kaspersky 2012. Daca gasesti undeva un crack care sa dea 3600 zile licenta cum e la 2011 e si mai bine.

| Pisoiul a răspuns:

Antivirusul Avast nu iti apara deloc calculatorul incearca cu anti-virusul AVG. Microsoft Security Esential nu e in stare sa apere nici macar un trojan.Iar avast are o protectie foarte slaba crede-ma l-am folosit am dat o scanare cu AVG si problemele la calculatorul meu au trecut. Poti incerca si anti-virusul Avira si acela este un bunicel.

| Costa1 a răspuns:

Jocul ala nu are virusi daca nu e original " daca e de pe net " are un crack pe care multi antivirusi il detecteaza ca troian dar nu e iti recomand antivirusul avast free antivirus dupa ce iti expira poti sa il instalezi din nou si va merge eu folosesc avast de 3 ani

| Stitch92 a răspuns:

Este mult mai bun, la fel ca Nod32

| craioveanu90 a răspuns:

Sincer avastul nu-i chiar asa bun cum se zice

eu as prefera un AVG, Norton, Kasperski sau Nod32./legat de MT2./nu ma pricep.deci nu pot spune o parere.

| aLeXyKk1402 a răspuns:

Microsoft Security Essential in primul rand e cel mai prost antivirus. Avastul la fel. Am avut avast si l-am tinut 1 luna iar am descarcat 500gb sau mai mult si nu mi-a detectat nici un virus. Apoi, mi-am luat AVG care mi-a detectat o gramada. Calcul meu era full de virusi. deci nu folosi avast! ca e foarte prost. Nod32 poti folosi... Avira. Dar nici Norton pentru ca e bun dar foloseste multe resurse din PC. Funda?

| aLeXyKk1402 a răspuns:

In legatura cu HammerMt2 n-are virusi pentru ca il am

| ๔єєยtzzคקยเยtzz a răspuns:

Eu am Nod32, si imi apare pan la nesfarsit mai sunt cateva secunde la descarcare.

| XxR0ObOtZeLuXx a răspuns:

Avast este un antivirus mai bun dar hummer mt2 nu are virusi apare asa ca ar putea avea virusi.