| Rossey a întrebat:

La Multi Ani, TPU! Sunt pe PC si am cont pe Google insa cand dau "install" pe o aplicatie imi zice:"You haven't accessed the Google Play Store app on your device with this email account".Cum am zis, am cont pe Google si sunt logata pe el.Intreabarea mea este:de ce imi da eroare si ce pot face pentru a descarca aplicatia(de pe PC). Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| YoNoMember a răspuns:

Am avut si eu o problema din asta acum 2 zile. Uite ce am facut : du-te la setari si pe urma conturi si sincronizare si bifeaza sincronizare automata ......vezi mai jos daca apare contul tau de google daca nu adaugati contul si sincronizazal, astfel iti va merge.Bafta! Funda?

| Rossey explică (pentru YoNoMember):

Iti dau funda daca imi zici unde sunt setarile? laughing eu asa am gasit setarile dar nu ce ai zis tu(sincronizare...)mersi

| Rossey explică (pentru YoNoMember):

Ms...tu mi-ai dat raspuns pentru telefon......eu ma refeream la PC oricum iti voi da funda insa pentru PC nu stiu daca este o solutie

4 răspunsuri:
| YoNoMember a răspuns:

Fa ceea ce ti-am spus eu pe telefon si o sa iti mearga ...nu trebuie sa faci pe pc... faci numai pe telefon treaba asta si o sa iti mearga

| Rossey explică (pentru YoNoMember):

Da,a mers.Mersi.