| morariu a întrebat:

La transformice : 1.este vreo mapa la care se face capsuni?
2.caut cod de mape pentru trib de party
3.caut cod de mape care are codul de mapa lunga
4.cum se fac branzele mai repede?
5. Funda + vot
la heromice : 1. cod de mapa de party
2. cum fac sa vina cineva la mine in trib?
3.cum se fac branzele mai repede? (pentru editor nu pentru haine)
4.raspundeti la intrebarile mele
5.dau Vot la transformice si funda la heromice
6. cont pro la transformice (de baiat PRO)
DAU FUNDA SI VOT CELUI CARE RASPUNDE LA TOATE INTREBARILE DE AICI SI FUNDA DE LA TRANSFORMICE (si cont pro de baiat )!

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

1. Nu sunt, de obicei sunt farse ale unor persoane carora le place sa isi bata joc de jucatorii noi. Insa, sunt sali speciale, unde la anumite evenimente s-ar da, dar nu permanent, cand se dau, se anunta.
2, 3. http://cheese.formice.com/maps?list=P22
Aici sunt toate mapele de trib publice de pe transformice.

4. Pe un room cu doua persoane, ca sa nu astepti dupa mai multi.

1. Nu stiu daca sunt compatibile cele de transformice, si nu cred, da' merita incercat.
2. Click pe numele respectivei persoane si selecteaza "invita". Daca reusesti sa aduni mai multa lume, vor vrea si altii sa vina.