| RealKing01 a întrebat:

La voi cat a durat instalarea la GTA 5? Tot 7 ore?

11 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nenea e 2022, daca inca bagi metin2 cand ai Guild Wars si FF14 e trist.

| Lukasssz a răspuns:

15 minute.

| RealKing01 explică (pentru Lukasssz):

L-ai cumparat de pe eMAG? eu l-am luat de pe net

| iVlad27 a răspuns (pentru RealKing01):

De pe steam.

| AgentTorque a răspuns:

La mine vreo 30-50 minute

| iVlad27 a răspuns:

Salutare,la mine in jur de 40 minute. (Cateva detalii: net Digi 400mb/sec.3 ping)
Pc:
procesor i7 8700K
Placa video 3070 RTX
SSD Samsung 1 TB
16 GB ram.
O zi frumoasa sa ai

| RealKing01 explică (pentru iVlad27):

Pai eu l-am luat de la Fitgirl, la mine a durat mai mult chiar daca am laptop performant, am gasit si alta versiune de gta 5 tot repack dar e in rusa si l am dezinstalat, acum il iau tot la fitgirl ca altul nu gasesc.

| AgentTorque a răspuns (pentru RealKing01):

Ai bani de laptop dar nu de gta v? pe bune?

| Reigobel a răspuns:

In our de 20-30 minute

dar depinde foarte mule de internet eu am 800mb/s de la DIGI si sunt foarte multumit

dar conteaza foarte mult si ssd-ul sau hdd-ul pentru ca pe el trebuie sa intre niste fisiere si atunci trebuie o viteza destul de mare si acolo eu ca specificatii am asa

Ryzen 3 3600x
gtx 1650 ti
16gb ram
1tb hdd
512 gb ssd Samsung ----- Viteza de citire 500MB/s

| RealKing01 explică (pentru Reigobel):

Pai si eu am laptop performant cu piese cumparate de mine.
16GB RAM, i5, GTX 1050 4gb HDD 1 TB SSD 1TB
https://www.linkpicture.com/q/HDD-SSD.png

| Dido720 a răspuns:

Salut, daca vrei sa ai instalarea mai rapida incearca sa conectezi laptopul/calculatorul la un cablu de net daca nu ai facut-o deja