| Culturism69 a întrebat:

Lag pe Assasin`s Creed.
Nu pot sa imi explic de ce in Assassin`s Creed 3 am lag si merge sacadat.
Am Laptop ASUS, Procesor Intel-Core i3, Placa video 2 GB ( Nvidia GeForce 610M), 4GB Ram.
Am incercat pe toate rezolutiile ( chiar si cea mai mica ) si tot sacadat merge. Totul e setat [pe Normal ( cea mai mica )
De ce merge sacadat thinking

1 răspuns:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Nu te-as sfatui sa joci assassin's creed 3 pe laptop fiindca se incalzeste si sa nu se strice. Merge sacadat fiindca laptopul nu este destul de bun.