| gladiatoru5000 a întrebat:

Laptop ASUS X540SA-XX311, Procesor Intel® Celeron® N3060 2M Cache, up to 2.48 GHz, Braswell, 15.6", 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics 400, Negru ..merge macar fifa 2005 si league of legends pe el? mersi

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu, nu vor merge! Procesor slab, placa video integrata...

| gladiatoru5000 explică (pentru lpavel):

Am un amic care il are si joaca fifa 2005 la minimum de cerinte

| lpavel a răspuns (pentru gladiatoru5000):

Dupa cerintele jocurilor pe acest laptop nu ar trebui sa mearga acele jocuri, binenteles uneori mai sunt si exceptii sau mai degraba le-as putea numi minuni, acum tu decizi daca astepti o astfel de minune sau te iei dupa cerinte! happy