| Ionut659 a întrebat:

Laptop foarte bun sau un mini pc la 900 lei? Îmi dați ex vă rog?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Foarte bun pentru ce lol? Ti-am raspuns si anterior, la banii astia nu te joci decat titluri vechi, poate pana prin 2012 daca ai noroc. Sunt prea slabe piesele. Mai bine cumperi o unitate second daca vrei jocuri. Daca vrei doar filme si programe de baza ai aici:
https://www.emag.ro/......DMJVC6BBM/
Asta duce si cateva jocuri decent.

| PainTech a răspuns:

Bun pentru ce? La bugetul ala poate iti merge bine cs 1.6 si GTA san andreas. Nu iti fa sperante la jocuri noi.

Pentru word si powerpoint e suficient.

Cum a zis Ventrue, mai bine iei ceva SH.