| Catalin_Ionita_1988 a întrebat:

Laptop Lenovo IdeaPad 100-15IBD, Intel Core i5-5200U, 4GB DDR3, SSD 256GB, nVidia GeForce 920MX 2GB, Free DOS

Ce jocuti pot juca pe acest laptop?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, PES17, FIFA 14 posibil 15 cu putin lag, The Witcher 2, Total War Rome 2, Mafia 2, Far Cry 3, Battlefield 3, Battlefield 4, Assassin's Creed Brotherhood, 3. cam atat mi-a venit pe moment. Spor la gaming happy

| Catalin_Ionita_1988 explică (pentru Alexuţ02):

Ms fumos!winking

| Catalin_Ionita_1988 explică (pentru Alexuţ02):

CS-GO merge?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Catalin_Ionita_1988):

Scuze ca abia acum raspund dar am fost inactiv, da cum sa nu mearga, iti va merge perfect

4 răspunsuri:
| Catalin_Ionita_1988 explică:

Alte jocuri?