| Ezekel a întrebat:

Laptop-ul se deconecteaza automat de la internet cand joc League Of Legends doar cand joc de fiecare data cand intru in meci la 1 minut se deconecteaza
daca nu joc nu am nicio problema

1 răspuns:
| BlueRoby35 a răspuns:

Suna de parca iti moare placa de internet. Incearca sa descarci ceva mai mare de pe site-ul mega de exemplu, sau sa uploadezi. Si vezi daca iti face la fel atunci inseamna probleme cu placa de internet. Ai doar wi-fi la laptop? Daca poti sa te conectezi prin cablu incearca sa vezi daca iti face aceeasi problema. Depinde de ce laptop ai s-ar putea ca doar wi-fiul sa fie afectat si componenta pentru internet prin cablu sa fie ok.