| GabiTheFEAR a întrebat:

Laptopuri pana in 30 mil? As prefera cat de cat decente la gaming!

7 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cu 30 de mil iti iei Laptop de gaming... Sau poti sa tii-l faci tu, desi mai greu la laptopuri.

| GabiTheFEAR explică (pentru CuriousStuff):

Pai gaming vreau straight face asteptam sugestii...

| KodrutZ a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Iei pe draq laptop de gaming. Iei DESKTOP decent in gaming de banii astia. Dar de ce naiba ai vrea laptop de gaming daca nu ai macar un 4500+ la dispozitie?

| TheKingBacca a răspuns:

Poftim: http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/

Iti ruleaza GTA V foarte bine daca faci un upgrade la 8 gb ram [laptop-ul are 4 gb]

| TheKingBacca a răspuns (pentru KodrutZ):

Am spus ca ruleaza foarte bine GTA V, nu ca ruleaza pe ultra foarte bine, ok?

| KodrutZ a răspuns (pentru TheKingBacca):

Daca se misca cu 40-50 fps cu detalii medii la rezolutie mica inseamna ca abia se tiriie, nu ca ruleaza foarte bine.