| Razzaz90 a întrebat:

(Legue of Legends )cine imi spune ce rune (la level 28 ) sa imi fac ad cat si ap, nu conteaza pretul lor, dar sa fie cele mai bune, si masteries, (daca se poate pune screen aici, puneti (Dau funda) Ms

1 răspuns:
| GikaValorosu a răspuns:

(Da-mi summoner name-u daca vrei, pe mine ma cheama GikaValorosu)ai avea nevoie de ceva in genusadTier 3 toate)quintesence de AP(2)si 1 de AD apoi cele roși (nu stiu cum se numesc ca am facut runele acum 3 luni)AD; galbene:jumătate armor jumătate magic penetration iar cele albastre AP