| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Link de unde as putea instala Call of duty Black Ops/Modern warfare toate partie?
SA fie cu arhiva sau setup, nu cu Daemon sau Iso.
Funda!

5 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Http://www.fullypcgames.net/2013/08/call-of-duty-black-ops-1-game.html
Pe margine mai ai si restul.
Sper sa iti fie re folos.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Niklauss):

Am win. 10, merge jocul?

| Niklauss a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Jocul merge pe orice de windows laughing

| Niklauss a răspuns:

Nu mai gasesti in alte versiuni decat pe site-uri de piraterie si sunt interzise conform legii TPU, singura ta optiune este sa le cumperi, imi pare rau nu te pot ajuta mai mut de atat.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Niklauss):

Frate,site-ul ala nu merge. Apas pe toate butoanele de download si tot im deschide pop-up