| FlaviusManolescu a întrebat:

Locuiesc in Ploiesti si am nevoie de niste casti de gaming dar nu stiu unde sa le testez. Are cineva vreo idee unde pot testa casti de gaming in Ploiesti?

2 răspunsuri:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut. Ai putea să încerci la Altex din această locaţie : str. Libertatii, nr. 4, Complex Comercial Billa, unde sigur ai să găseşti şi ai putea şi să testezi produsul căutat.
Sper să te fi ajutat răspunsul meu!

| anonimg a răspuns:

Nu ți se va da voie să testezi căștile. Mai ales la Altex nu ți le va primi înapoi odată ce le-ai desigilat.
Poate să ai șanse să ți se desfacă căștile pentru proba în magazinele mici din centrele comerciale mari (Jupiter city, Auchan). Dar căștile din aceste magazine nu sunt bune. Am luat eu pe cele mai scumpe (40 lei) și la probă nu mă dureau urechile și se auzeau bine la telefon. Dar acasă după 15-20 minute de stat cu ele în urechi a început să mă doară o ureche; pe YouTube se auzeau bine la pc, dar pe alte site-uri (care nu sunt de muzică) a dispărut înaltele (basul) complet.
Întotdeauna să le cumperi cu posibilitatea de a le returna. Altfel să nu le iei.