| CAMIOANIEEE a întrebat:

Lume ziceti-mi si mie cateva metinuri(nu conteaza pvm sau pvp)
Stiu ca am mai raspuns la unele intrebari din astea cu metinul desi m-am plictisit sa ma tot joc (unele le gasiti in raspunsurile mele de genu asta)
Plzzz ziceti-mi dar din astia nou fara lag fara fite! dau funda!

7 răspunsuri:
| WhitePoinT a răspuns:

Poftimhappy
1)Metin2 Earth
2)Metin2 Adventure
3)Metin2 Speed
4)Metin2 tim
5)Metin2 UK
6)Metin2 Supreme
7)Metin2 Supreme High PvP Server

Si lista poate continua big grin
Bafta

| WhitePoinT a răspuns:

1)Metin2 earth
2)Metin2 adventure
3)Metin2 tim
4)Metin2 speed
5)Metin2 uk
6)Dark metin2
7)Revenge metin2
Si mai departe uitete aici daca vrei mai multe http://www.ultimateprivateservers.com/metin-2/

Bft

| FyzFyre a răspuns:

Mt2 Hamer, Sky Mt2. Future Mt2, Mt2 Terra, Mt2 Aspire mai multe funda?

| CAMIOANIEEE explică (pentru WhitePoinT):

Puteai sa scrii in paranteza daca e pvm sau pvp macar sa stiu

| CAMIOANIEEE explică (pentru FyzFyre):

FAcetimi un top 15 sau top 10 daca se poate(scuze dar cer prea mult)

| CAMIOANIEEE explică (pentru FyzFyre):

Da mai multe

| TeoTudor a răspuns:

Unul singurul si cel mai frumos din Romania! OsirisMetin2