| BAZy a întrebat:

Ma ajuta cineva! Mi-am facut un server de cs steam/no-steam.Pe mine ma lasa sa intru dar pe altii nu de ce oare? Multumesc anticipat (Funda)

3 răspunsuri:
| Alexen a răspuns:

Daca l-ai facut pe hamachi inseamna ca trebuie sa dai id si pass de la contul pe care ti l-ai creat pentru a intra si ceilalti pe server

| BAZy explică (pentru Alexen):

Serverul nu este facut pe hamachi si nu am router si nu inteleg de ce nu merge ip meu:92.83.62.191

| BAZy explică:

Serverul nu este facut pe hamachi si nu am router si nu inteleg de ce nu functioneaza ip meu:92.83.62.191