| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati sa termin misiunea (obiectivul),, Utilizeaza caietul" de pe howrse? nu stiu cum... daca ma ajutati... fundita

Răspuns Câştigător
| Allinutsa a răspuns:

Hei,la howrse trebuie sa intrii sus la comunitate,apoi dai acolo si scrie casuta postala privata dai acolo si acolo scrie mesaje primite,mesaje trimise,lista neagra si caietul meu dai pe caiteul meu, scrii ceva acolo eu am scrishappy si dai salveaza si gata, sper ca ti-am fost de ajutor

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.mersi pentru ajutorul care nu mi l-ati dat

| anutza135 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu am ajuns la misiunea asta pentru ca am oprit misiunile si joc pe cont propiu!

| anutza135 a răspuns:

Dar despre ce e vorba sa gasesti caietul? daca da stiu eu unde e!

| anutza135 a răspuns:

Dar despre ce e vorba sa gasesti caietul? daca da stiu eu unde este!

| Allinutsa a răspuns:

Si eu sunt la aceeasi misiune si nu stiu sa o fac.adica nu stiu unde sa gasesc acel caiet