| MâţulMov a întrebat:

Ma gandeam ca la jocuri PC/online nu-mi va raspunde nimeni asa ca o pun aici:

Off, salut utilizatori TPU, am vrut de mult timp sa pun aceasta intrebare, dar de-abia acum am apucat.

Era un joc, cu un prajitor de paine zburator, care mergea din camera in camera, chiar si prin pod si prin curtea casei si trebuia sa evite obstacolele.

Imi aduc aminte ca mergea prin bucatarie, su fragerie, pe scari, prin baie, prin camera bebelusului, prin pod prin aer prin curtea din spate, si cred ca si pe la vecin.

Daca cineva ar putea sa-mi de-a un link de download, numele jocului, un video sau macar niste imagini dau funda!

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

L-am jucat şi eu acum mai mulţi ani...cred că e vorba despre After Dark Toaster.

http://www.mobygames.com/......r-runs.gif

14 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Am jucat jocul asta de multe ori, numai ca era cu frigiderul, nu cu prajitor.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Il avea verisorul meu acum ceva timp...Toaster run:http://www.mobygames.com/......tId,26621/
Acum nu-l mai are.Sorry. :(

| ɔɐıɔ a răspuns:

Esti genial ma...mersi ca mi-ai amintit de el.

| Ţepeşu a răspuns:

Ce ai mai fumat?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Ţepeşu):

Tepesule, vezi ca ti-am trim mesajbatting eyelashes

| Ţepeşu a răspuns (pentru AlinaaAli):

Eram la şcoală la ora aia.

| MâţulMov explică (pentru Ţepeşu):

Nimica ma chiar era jocu, ma jucam cand eram mic si chiar imi placea.

| Ţepeşu a răspuns (pentru MâţulMov):

Când eram mic nu aveam PC. Îl am pe ăsta doar de 4 ani.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Ţepeşu):

Mai mergi si la scoala?hee hee

| Ţepeşu a răspuns (pentru AlinaaAli):

LOL, da. Azi am simulare de examen la mate, deci 4 ore de matematică şi 2 de fizică. asta fac azi.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

laughing haide bre, ca esti culmea cu jocul tau! eu nu am auzit de el ......deci, sa-mi fie rusine sau sa mi se taie capul! happy

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu cred ca vorbesti serios, cred ca ai pus-o la caterinca.

| DudaYeah a răspuns:

Da. Şi marmota învelea ciocolata în staniol. -.-