| Intrebare50 a întrebat:

Ma joc Fivem pe Underground cu un i5 4570, rx 480 4gb si 16 ram si cand merg cu masina tare pic sub mapa, ce sa fac?
Ce as putea sa fac, ceva setari daca mi-ati recomanda ar fi perfect.

1 răspuns:
| AdrienWH a răspuns:

Salut! ai incercat si pe alte servere? s-ar putea sa fie un bug de la ei. Daca, nu cel mai indicat ar fi sa scazi din setarile actuale si sa le pui pe majoritatea pe High. MSAA si Grass Quality consuma cele mai multe resurse.