| KamyKaze666 a întrebat:

Ma joc metin2 black magic
Si am intrat la depozit si am dat de curiozitate in metin2 shop item open
Ziceti-mi si mie codu pls si daca se merita sa mai intru in shopul acela
Funda marehappy si votwinking

Răspuns Câştigător
| Zodiacul a răspuns:

Salut! Ma joc si eu metin2bm lvl 91, 86, 82,78 si acum imi fac un ninja pe arc! Parola de la depozit ar trebui sa fie 00000 daca nu ai schimbat-o tu din greseala! Sper ca ti-am fost de folos! De asemenea ma poti baga la prieteni si mai vorbim una alta despre Bm! Funda?

2 răspunsuri:
| ViRuSs99 a răspuns:

Parola Este Aia Care O AI la Depozit sau daca nu ai schimbat-o atunci e 000000

| xTheAngeLx a răspuns:

Auziti sv asta ii roman sau german? Ca am mai jucat eu un metin2 bm da era pe germana!