| Anonimul421 a întrebat:

Ma plictisesc si m-am plictisit de jocurile roblox,criminal case, primary l-am terminat inainte de a incepe jcoala, imi dati niste jocuri online multiplayer.

3 răspunsuri:
| escapegoatxd a răspuns:

Daca ai pc bun iti recomand jocu' asta " DC universe" - un joc despre super eroi si rau-facatori.....iti alegi mentorul si iti creezi caracterul, iti alegi clasa de vreme (ex. foc, gheata) si iti alegi ce tip de arma vrei sa folosesti ( ex. pistol, 2 sabi ). Odata ce iti alegi mentorul in clasa aia de oameni vei fi (ex. Joker-Rau, Batman-Bun ). Si o sa-ti mai alegi inca 1 din cele 2 puteri (zbor, super-viteza) daca iti alegi super puterea poti fugi pe cladiri (dea latul). Sunt multe skilluri, si multi bossi de invins happy. E multi player frumos. (ps: iti recomad ca la inceput sa-ti alegi PVP nu PVM ca daca alegi PVM nu te vei putea lupta cu playeri ) BAFTA!

| Jax86 a răspuns:

League of legend e cel mai tare

| Petrica_Andrei_Romedea_1999 a răspuns:

Ai putea incerca SA-MP, LoL, Minecraft...