| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc si vreau niste recomandari de jocuri video de la voi, in special sa fie produse /lansate de pe platforma GOG (platforma gog.com)
Am un laptop capabil deci nu este problema pot fi si cu cerinte mai mari!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Euro truck simulator 2, starcraft ultima versiune scoasa. Red alert ultima versiune

| Simpatic a răspuns:

Lasa-ne prietene cu prostii de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tip de jocuri iti plac

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

In special genurile shooter, racing

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Doar de pe gog? acolo sunt mai mult din alea vechi.
grid, dirt, trackmania
swat 4, battlefield.
cred ca Cod warzone e gratis pe steam.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar gog au si jocuri relativ noi de exemplu serious sam 4, jocuri care ocupa mult spatiu pe HDD happy

| serenityxx a răspuns:

#jadedinasty
#metin2
#aion
#snoweaglelord

#momentsavour