| 3lnyn0 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu cateva pareri despre seturi anti war.am facut un duel cu un war, eu eram full sabie si el era full pumnal(eu sunt ninja ) si ma rupea in duel. aveam pe toate itemele sabie 15 si 10 semi om, ce trebuie sa mai am pe iteme?(serveru e fara 6/7).ma joc pe 4Metin ( e la fel ca ro ma refer la lvl 99, armuri,arme,bonsuri etc)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chainsaw a răspuns:

Paii pune`ti pe itm 15 sabie 1.5k pv si critica ma refer pe papuci colier si pe restul 15 sabie pv blocare sau regenerare si pe restul 15 sabie si 10hhwinking.Nu conteaza ca esti full sabie trebuie sa pui si critica sa ai si status corect facut + bonus blocare sau regenerare si rezistenta otravawinking. Bafta =)

| AndreeaBianca2012 a răspuns:

Deci pe armura trebuie sa ai aparare sabie si doua maini pv si dex
Pe arma trebuie sa ai dex, str si trebuie sa ai 15 semi om si daca e arma cu pm si pc sa ai pc= paguba putei pm= paguba pe lama
Pe coliere, papuci, bratare, cercei si coif trebuie sa ai dex, pv, str, aparare sabie si doua sabi, si semi om
Pe scut trebuie sa ai imunitate la necunostinta si incetinire, sa ai semi om, aparare sabie si str