| Bostina_Cristi_2000 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Mi-am deschis de curând un server de Discord și nu știu cum îl pot creste. Ce îmi recomandați sa fac?
Acesta este serverul: https://discord.gg/MPeQvk

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RazvanLegendaVie a răspuns:

E samp frate, e practic imposibil să-l faci popular, dar dacă îl faci cat mai unic și cu persoane active o să crească singur ( o să se invite între ei ) faci concursuri dacă ai întrebări sunt #Razvan9577

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Dacă mai dai o data o invitație de 24 de ore, intru și poate îmi vine vreo ideewinking