| keloo2oo7 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa imi gasesc driverele pentru Asus x550LC la windows 7?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in Ma Config: http://www.ma-config.com/en si da: Start the detection/ Agent installation/ Automatic installation si salvezi fisierul care ti-l da. Il instalezi si apoi apesi pe icon-ul care se face pe desktop. Intri My drivers si iti alegi ce vrei sa downloadezi si care este cea mai noua versiune. O downloadezi si o instalezi si gata. Daca nu ai internet ar trebui sa iei de undeva driverul pentru placa de retea. Succes!