| Razvyh a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu Serial key/Product key-ul de la Sims 4, adica dupa ce l-am instalat mi-a dat sa-mi fac cont in Origins (ceva de genul Rockstar Games la Gta 4, intelege-ti voi ce vreau sa zic big grin), si dupa ce l-am facut imi zice ca treuie sa-mi activez contul si am nevoie de product key. Funda

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Trebuie sa cumperi key-ul, altfel nu poti, trebuie sa bagi crack!

| Razvyh explică (pentru VladyXR):

Am pus cracku dar trebuie sa ma loghez in Origins, iar ca sa-mi activez contul am nevoie de Product key/Serial key

| VladyXR a răspuns (pentru Razvyh):

Pai si asta era problema, activeaza Go Offline, sa fii deconectat si nu-ti cere key!