| Nirgomax a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am cumparat un volan SRXW-R9V dar nu pot sa bag pedalele la acceleratie in nfs most wanted 2005, am dat la volan si nu merg, doar la pc game control merge si se numeste y axis, dar cand dau la keyboard ( volan) nu merge, pur si simplu apas pe pedala dar nu merge doar sa dau in sus si jos

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai acolo la acceleratie, click, si cand apare enter key, sa schimbi, apesi pedala de acceleratie.

| Nirgomax explică (pentru anonim_4396):

Daca era asa usor, nu merge nu face contact, doar la pc game control merge,

| Nirgomax explică (pentru anonim_4396):

Daca era asa usor, nu merge, doar la pc game control merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia vezi te ajuta clipul asta? https://www.youtube.com/watch?v=OndoXfxxfbA