| stefan30stefan a întrebat:

Ma puteti ajuta?
am fifa 10 si as vrea sa joc online. Cand vreau sa ma loghez spune sa verific conexiunea la internet, ca nu merge! Totusi netul merge! Funda

1 răspuns:
| sanki a răspuns:

Sall. am avut si eu fifa 10 si am juk online da nu m-am logat nicaieri, doar dai la games modes/multiplayer / direct ip ( trebuie sa bagi ipu celui k care joci si dai connect sau ala iti baga ip tau si dai host) sau iti descarci gameranger si joci k oricine din lumewinking