| xtreme95 a întrebat:

Mai demult am gasit un joc mic frumos 2D.
Personajul principal era un zombie cocosat verde cu nas mare si in multiplayer era un zombie la fel mov cred.
Ideea jocului e sa dai in caramizi ca sa omori mobii de pe caramizi si dupa aia trebuia sa te duci sa dai cu piciorul in el ca sa dispara ca daca nu se ridicau.
In mijloc era o casuta de TNT care daca o atingeai toti mobii cadeau.
Imi poate cineva zice numele acelui joc va rog? E din perioada dinainte de NFS Most Wanted.
Stiu ca se numea cev de genul: Bangbrothers bankesters bangkesters cev de genul.

1 răspuns:
| Manolachi_Marius_2000 a răspuns:

Numele jocului e Bankster