| Sandu_Razvan_1990 a întrebat:

Mai exista hack de metin 2 ro functionabil? Daca da dati-mi un link sau nu mai cautati cum vreti pe mine ma intereseaza daca mai exista.

6 răspunsuri:
| Mariannnnn a răspuns:

Da inca exista http://www.m2bob.net/? site=home da este cu bani garantez ca n-are virusi :)) nu toate hackurile au virusi si vor exista mereu hackuri de oarece comunitatea metin2ro este de *** nu stiu sa faca nici un program care sa nul sparga un copil de 17 ani =))

| Sandu_Razvan_1990 explică (pentru Mariannnnn):

Si de la cine il cumpar si cu cat il cumpar.

| Mariannnnn a răspuns (pentru Sandu_Razvan_1990):

Pe forum iti faci un cont si cauti un moderator roman acesta este forumu http://m2bob-forum.eu/index.php?page=Board&boardID=51 si il intrebi ce vrei sa stii cat costa si cum faci

| BideuSeIntoarce a răspuns:

De obicei hack-urile au virusi

| Bumbar a răspuns:

Iar obsedati de metin, nu exista niciun hack, in afara de facke-uri care au virusi.

| Sandu_Razvan_1990 explică:

Ma chiar nu mai intereseaza de virusi am antivirus bun si nu am nici o probelma cu PC pe care il foarte bun nu exista joc care nu imi mege