| Zenzen a întrebat:

Mai exista jocuri de descarcat pe calculator si unde?

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Oh man, n-ai auzit de IGG, Skidrow, OceanOfGames, PCGamesTo4rents ( r în loc de 4 că mă consideră TPU pirat, wtf)?

| DarthNiger a răspuns:

Pe ce planeta traiesti prietene? normal ca exista, CookieDog deja ti-a dat cateva exemple, sigur daca te referi la jocuri de descarcat gratis, atunci trebuie sa le piratezi daca nu vrei sa dai bani.

| Zenzen explică (pentru DarthNiger):

Prietene, asta era si problema, ca oriunde incerc sa descarc, nu imi da voie, ai inteles idea! Deaceea caut in site de pe care n-am nevoie de rahat de piraterie, ca n-am bani de aruncat pe fereastra pe tot felul de rahat-uri! Scuze de limbaj, dar am avut impresia ca ma iei la misto! Hai mersi de pont si raspuns! happy

| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

De pe acest site jocuri20.com si dowloadjocuripc.org poti copia aproape erice joc.