| Al3x_1885 a întrebat:

Mai exista la momentul actual hack pentru metin2ro, funda daca merge big grin

3 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Nici un hack nu mai merge pe Metin2Ro pentru ca s-a implementat un sistem nou numit Hack-Shield care depisteaza orice hack, chiar si cel de pesti!

| yakusho74 a răspuns:

Nu-ti baga hack ca iti distruge computeru o stiu din propria experienta

| Al3x_1885 explică:

Am vazut cu ochii mei playeri care foloseau hack, si cand il ceream zicea ca nu au, dar se vedea clar, deci mai exista hack care merge.