| anonim_4396 a întrebat:

Mai functioneaza buygames.ro? Am trimis o comanda pe 15 luna asta si nu am primit niciun mail de confirmare sau sa ma sune la telefon. Stiu ca nu a trecut foarte mult timp, dar in general cand cumpar de pe net primesc foarte repede confirmarea.Cu livrarea e alta poveste.
In cazul in care nu sunt seriosi, puteti sa imi recomandati alte site-uri de incredere de unde pot cumpara jocuri?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Recomand humblebundle, vog.com si g2a

| tJF a răspuns (pentru Wr3nch):

Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai căzut într-un frumos scam.
Acel site nu are un certificat SSL pentru protocolul HTTPS, deci garanția că banii tăi sunt în siguranță este "pa" demult!

| tJF a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mersi de raspuns, dar nu platesc niciodata inainte. Aleg mereu plata ramburs tocmai ca sa nu iau teapa.
I-am sunat intre timp si au zic ca nu mai au ce am comandat ca sa poata sa imi trimita.