| anonim_4396 a întrebat:

Mai joaca acum cineva Geometry Dash?

13 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

"în 4 Iunie | MamaMati a răspuns:
Da, mata"

inteleg pe cineva care se baga in seama fara sa aiba nimic de spus, ca sa faca putina katerinka, ce e viata fara putin fun

dar tu vi si injuri fara motiv, asta nu inteleg, nu ti-ai luat pastilele astazi? sau esti doar retardat?!?

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Salutare, dvs. nu trebuie sa ascultati ce spun toti schizofrenicii de pe acest site, nu am vrut sa injur asa de urat dar merita, daca sunt prosti, asa si vor ramane, eu nu le atrag atentia, ei trebuie sa stie regulile TPU. cand un om are nevoie de ajutor, trebuie sa intervii sa il ajute nu sa ii dea peste cap, (Toti-Pentru-Unu si Unu-Pentru-Toti)
Aceasta intrebare recunosc ca am scris-o pentru a vedea cine mai joaca acum GD, nu pentru alt ceva. Dar el... Nu mai am ce mai zice. Seara buna!

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Deh, asta e viata, nu inseamna ca trebuie lasat sa se abereze, pentru ca data viitoare o sa injure si mai rau

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija cum vorbești

| user0010 a răspuns:

Nu mai joc de 3 ani

| SelenaTpu a răspuns:

Îți dau un sfat. Ai grija e întrebări mai pui ca nu te mai văd mult pe site

| anonim_4396 explică (pentru SelenaTpu):

Nu știu ce e rău în această întrebare, dacă vedeți dvs ceva rău, spuneți mi și voi șterge întrebarea!

| Cozmea022004 a răspuns:

Nu mai joc de prin 2017, am mai jucat asa de plictiseala, dar foarte putin

| colosseum1337 a răspuns:

Hmm. Slabe sanse ca cineva sa mai joace Geometry Dash prin 2022.

| Darkhopo a răspuns:

Da inca joc incerc sa fac al doilea meu medium demon deja am 1.615 incercari la el, si nici eu nu stiu de unde am atata rabdare sa le fac happy

| Gygelcier69 a răspuns:

Da chiar si acum ma excita caracterele din joc