| Reek54 a întrebat:

Mai joaca cineva Driver San Francisco?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am terminat de curand (acum 2 zile) senzational joc te tine in miscare! Am unlockat toate masinle este prea tare.

6 răspunsuri:
| Reek54 explică (pentru anonim_4396):

Hehe big grin.
Ai incercat sa joci cu volan?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da happy

| millyca a răspuns:

Ma gandeam sa mi-l iau pe Wii, dar la o privire mai atenta nu pare sa merite.

| Reek54 explică (pentru millyca):

Eu zic ca merita, depinde acum ce genuri de jocuri iti plac.

| millyca a răspuns (pentru Reek54):

Nu, doar portul de Wii nu merita, pentru ca are downgrade la grafica si am impresia ca nu ta lasa nici sa folosesti functia de volan asa cum e la Mario Kart. A, si nu e nici prea ieftin. Pe PC in schimb merita.

| Reek54 explică (pentru millyca):

Sau pe xbox.