| anonim_4396 a întrebat:

Mai stie cineva cum era numit site-ul ala unde erau jocurile de pe steam si erau mai ieftine decat pe steam? sau iti zicea pe fiecare site unde sunt mai ieftine

2 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Https://steamdb.info/

Era si optiune sa poti vedea jocurile care urmeaza sa apara dar si ce reduceri urmeaza in perioada apropiata doar ca nu mai stiu exact unde intrai.
Mai erau site-uri gen g2a sau kinguin, etc. unde uneori gasesti steam keys mai ieftin decat jocul pe steam.

Eu unul nu mai folosesc astea de ceva timp, in schimb am un addons la Firefox numit "Augmented Steam" si imi arata la fiecare joc pe pagina cel mai mic pret pe steam si cel mai mic pret de pe toate site-urile de cand a fost lansat.
https://augmentedsteam.com/

| MariannN20 a răspuns:

Sa sugi pul4 cum face m4-tahappy