| RobyeeXd a întrebat:

Maiii, vreau si eu un hack pentru Microvolts. Am downloadat hack pentru Microvolts v4.7 si imi zice sa scriu parola. Parola nu este 9045microvolts393 cum zic altii caci nu merge! Daca se poate sa-mi dati si mie parola sau alt hack care sa mearga fara survey va rog!
P.S. Nu ma uit la comentariile in care scrie ceva de genu: Invata sa joci jocu asta (ex).

7 răspunsuri:
| XxXL33TXxX a răspuns:

Uite hack de boss pentru microvolts:http://www.sendspace.com/file/6mfapy si dai unde scrie:Click here to start download from sendspace si ai hack de boss daca nu sti ceva adauga-ma pe mess ma cheama claudiul.smecherul@yahoo.com Funda! Te rog! Merge?

| MissPussy a răspuns:

Parola care ai mentionato mai sus este tot de la un hack de microvolts dar nu de la v4.7 ci de la v3.6, si eu caut parola de la v4.7

| RobyeeXd explică (pentru MissPussy):

Daca o aflii mi-a spui si mie?
Daca o afluu eu tio spun tie

| MissPussy a răspuns (pentru RobyeeXd):

Okbig grin

| MicrovoltsHacker a răspuns (pentru MissPussy):

Zi-mi si mie parola ca o vreau si eu

| Darsandople4 a răspuns:

Cine mi-a zice si mie ca nu mi-a da nimeni

| MicrovoltsHacker a răspuns:

Caut si eu parola daca o afli mi-o zici si mie?