| Ioan489 a întrebat:

Maine incepe scoala, si vrea sa stiu pentru cei cu liceu... la cat ar trebui sa se prezinte maine dimineata in prima zi? Pentru cei din al doilea an de liceu trebuie sa se prezinte cu parintii, pentru ca in primul an asa e normal, sa cunoasca diriginta etc..., dar in al doilea an?

Răspuns Câştigător
| Kevin44 a răspuns:

Pai, eu stiu ca pe la ora 09:00 dimineata, in primul an asa e normal dar in al doilea poti sa mergi singur, numai are rost sa mergi cu parintii, bine poti, doar daca vrei