| StefanFarama a întrebat:

Mam jucat fortnite intr-o zi iar dupa o vreme a inceput sa mearga mausul intrerupt ce pot sa fac

4 răspunsuri:
| AdiZNoni a răspuns:

Nu e de vină jocul. Cel mai probabil nu mai ai baterii bune (dacă este mouse pe baterii, ex: wireless). Dacă este mouse cu fir (chiar și fără fir), verifică să nu ai fire de praf pe beculețul roșu/albastru și să ai un mouse pad (covoraș pentru mouse) sub el.

| StefanFarama explică (pentru AdiZNoni):

Am mauspad o sa ma uit multumesc pentru sfat

| StefanFarama explică (pentru AdiZNoni):

Mi-am luat un maus nou dar tot asa merge acum cateva zile tot nu inteleg

| StefanFarama explică:

Am maupad si plus mi-am luat maus nou