| Dani1999ssssssssssssssssss a întrebat:

Merge Call of Duty Modern Warfare 2 cu procesor Intel celeron 1, 8 ghz, 4 gb ram si placa video de 128 mb?

3 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Pai ar fi cred o problema cu placa video.dar daca nu mai scazi din fps si qualiti la placa

| mgtow a răspuns:

De mers merge, in caz ca se sacadeaza mai scazi valorile grafice si 0 antialising.

| Vvistula a răspuns:

Cu setarile video la mininm da functioneaza, eu am jucat jocuri si mai grele pe o placa de 128 mb pana a bubuit, dar functioneaza.