| anonim_4396 a întrebat:

Merge cs go pe unitatea asta? http://www.altex.ro/......0-free-dos

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iti merge le low.

| CPAElites a răspuns:

Care este bugetul maxim?

| raMLesS a răspuns:

Intră aici :

http://systemrequirementslab.com/cyri

În acea casetă scrii numele unui joc de exemplu Gta San Andreas sau Counter-Strike 1.6, poţi scrie ori ce joc la care vrei să-i aflii componentele minime pe care îi trebuie pentru a rula pe un pc.

Apoi dai pe Can You RUN It şi alegi a 2-a optiune (View Requirements),
şi dai Start, o să-ţi apară :

Counter-Strike: Global Offensive Minimum Requirements şi mai jos piesele minime cu care poţi rula jocul, în cazul jocului :

CPU: Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better
CPU Speed: Info
RAM: 2 GB
OS: Windows 7/Vista/XP
Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 8 GB

În cazul tău o să poţi rula CS:GO fără nicio problemă.
Sper că te-am ajutat, fundă?!?

| Gonrax a răspuns:

Placa video.
Strică tot.

| Saskesai a răspuns (pentru Gonrax):

Idei de placa video bunicica?

| TheNiGhTCoReLV a răspuns (pentru Saskesai):

Iti recomand GTX 750 TI daca joci doar cs go sau jocuri mai nepretentioase, si 950-960 pentru ceva mai pretentios.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Iti merge pe placa video integrate dar in lag, iti cumperi si placa video?
Daca da la ce pret?
Processorul ala e bun oricum.

| Raduelvis1 a răspuns:

Iti merge pe 1280x720p. cu toate detaliile la low intre 45-70
sau pe 1440x900 cu 40fps
ai video de referinta aici https://www.youtube.com/watch?v=emygoklNluY
te rog sa bagi de seama ca este inregistart cu fraps si scade fps aproape la jumate in video