| anonim_4396 a întrebat:

MERGE GTA % SI ALTE JOCURI MAI "MARI" PE LAPTOPUL ASTA CA VREAU SA_L IAU DE BLACK FRIDAY happy

Laptop 2 in 1 Lenovo YOGA 300-11IBR cu procesor Intel® Celeron® N3060 pana la 2.48 GHz, 11.6", 4GB, 500 GB, Touchscreen, Intel HD Graphics, Microsoft Windows 10 Home, Snow White

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Pare rau dar laptopul ala e foarte prost, abia ruleaza Youtube in 1080p...

1 răspuns:
| Gam3rYT a răspuns:

Decat sa dai 8mil pe un laptop ca asta mai bine iti iei un pc. Cu care iti faci treaaba asa pe low cu jocurile.