| OSCARtoons a întrebat:

Merge sa donez bani prin sms la metin2 ro daca da cum si cate md ar fi un euro?

3 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Da merge si prin sms da mi se pare ca nu merge sa dai doar 1 euro, trebuie mai mult, cel putin 6-7 din cate imi amintesc eu, nu prea mai stiu, intra si tu in joc si vezi exact happy

| Thalia_6237 a răspuns:

Da merge. intri pe site-ul metin2.ro te loghezi`. iti apare sus incarca MD. da-i click apoi vezi "VIA SMS" dai click si iti arata. 15md =2. 61euro 75md=6. 20euro 160md=12.40 dai clik pe optiunea care o doresti, putin mai la dreapta apare un cos dai clik pe el, si iti va aparea un cod care il vei trimite prin sms. cred ca ti-am fost de ajutor. numai bine.

| Geanny_Marius_1999 a răspuns:

Da boss dar cand trimit codul imi apare ca nu s-a trimis si am incercat pe 3 abonamente si degaba apare esuat ca nu s-a trimis