| Alex1234567123 a întrebat:

Merge Volanul la un laptop de gaming? Ma gandesc ca nu se va vede prea bine deoarece va exista o oarecare distanta intre volan si ecran, ceea ce ar strica din simulare,pe cand la PC nu se pune problema asta.De asemenea, ma gandeam la un Logitech Driving GT, as vrea sa il folosesc mai mult pentru simulatoare, dar pe viitor, vreau sa stiu daca merge si pentru Racing. Care sunt punctele slabe ale acestui volan? As vrea sa iau SH daca se poate, ce imi recomandati! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KKTGRS a răspuns:

Logitech DFGT il gasesti doar la second hand, plus e foarte galagios.Eu zic sa iei un thrustmaster t150, e cel mai ieftin cu rotire 900 grade. Daca ai birou cu suport pentru tastatura, poti sa-l montezi pe aia.Va fi mai jos decat laptop-ul.

| Alex1234567123 explică (pentru KKTGRS):

Dupa atat timp, stiu.Am ales demult t150. Sunt foarte multumit de el si nu e zgomotos deloc. Merge perfect la laptop.

2 răspunsuri:
| Alex1234567123 explică:

Va fi o distanta, din cauza tastaturii laptop-ului, am uitat sa mentionez