| Flamand_Cristy_1995 a întrebat:

Merge Watch Dogs pe un PC : Memorie HyperX FURY Blue 8GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V, Procesor AMD Sempron 3850 X4, 1300MHz, 2MB, socket AM1, Box, Placa video Sapphire AMD Radeon R7 250X, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E?

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Da dar procesorul lasa de dorit. Mai bine in loc de acel sempron iti cumperi un celeron g1840 care este mult mai bun chiar daca este dual core.
Cu toate ca pentru acest joc iti trebuie un quad core adevarat, macar: Athlon II x4 (ori AM3 ori FM2) sau macar un i3 bun : i3 3220.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu porneste cu procesorul alalaughing

| anonimguy3 a răspuns:

Ai noroc daca porneste jocu cu procesoru si placa video tongue

| VladyXR a răspuns:

Nu!